NEDİR?

AQUAMIRUS su ve tuzun ayrışımından elde edilen doğal ve ekolojik, yeni nesil bir dezenfektandır.

AQUAMİRUS BİLEŞENLERİ

Yüksek düzey etkisi ile bakteri, virüs, mantar, küf ve yosun gibi tüm zararlı mikroorganizmaları hızla yok eder. Düşük yoğunlukta kullanıldığı zaman bile biyofilme karşı etkilidir.


Tuz ve sudan üretildiğinden doğaldır. Ekolojik bir üründür. Bu nedenle çevreye ve canlılara zararı yoktur. Suyun içinde zamanla oksijen açığa çıkararak çözünür. Yüzeyde kullanıldığında kuruduktan sonra tuz izleri bırakmaz, kalıntı oluşturmaz.

Daha fazla bilgi

"Çevreye zararlı etkisi yoktur"

"İnsanlar ve canlılar için güvenlidir"

NERELERDE KULLANILIR?


Yüzme Havuzları için

İçme ve Kullanma Suları için

Hastaneler için

Yüzeyler için

Seraların Dezenfeksiyonu için

Hayvan Çiftlikleri için

Et ve Balık İşleme Tesisleri için

Endüstriyel Kullanım için

NELER YAPIYORUZ?

Uygulama alanının özelliklerine göre en uygun çözelti seçilir. Belirlenen kullanım miktarlarına göre en küçük ambalajlı üründen yüksek kapasiteli endüstriyel sistemler arasında seçim yapılır.

ŞİŞEDE ÜRÜNLERİMİZ

AQUAMIRUS ürünlerini sizler için özel şişe ve bidonlarda ambalajladık. Kullanımı kolay ve güvenilir olarak tasarlandı. Tamamı Çevre Dostu malzemelerden seçildi.

MAKİNE VE SİSTEMLER

AQUAMIRUS yüksek hacimli gereksinimler için yerinde üretilmek üzere ECAPRO ünitelerinde sunulmaktadır. Uygun sistemin belirlenmesi için uzmanlarımız sizi ziyaret edecektir.

DANIŞMANLIK

Genelde bilinen yöntemlere oranla daha etkili ve ekonomiktir.Bu nedenle gereksiniminize özel proje hazırlanabilir. Bu konularda uzmanlarımız size çözüm önerileri sunacaklardır.

aquamirus doğa ve deniz dostu
aquamirus organik
aquamirus çevre dostu
aquamirus ekonomik